Vše o nákupu

Jsme mala podkrkonošská rytecká dílna, která své výrobky prodává především zde v internetovém obchodě. 

 

Termín odeslání

Zboží zpravidla odesímáme první nebo druhý pracovní den. Zboží máme z převážné většiny reálně na skladě, v tom případě odesíláme další pracovní den, nebo je na skladě pouze sklo bez dekoru, a v tom případě další pracovní den rytinu zhotovíme a odesíláme tedy o další den později. Stejně tomu bývá i u dopisování jmen, výročí, věnování, nebo vyrytí vlastního motivu, tedy následující pracovní den zhotovíme a další následující den odesíláme. Pokud pokud by jsme nestíhali, budeme vás informovat. Pokud zboží potřebujete nutně druhý den odeslat, informujte nás, a my výrobek hned druhý den ráno zhotovíme a ještě týž den odešleme. (v případě platby přes účet, čekáme, na příchod platby, a až poté zboží odesíláme. Pospícháteli, zvolte dobírku).

Platba

Platba je možná jak bankovním převodem (platební udaje vám přájdou po dokončení objednávky), tak i dobírkou, která stojí 30Kč.

Doprava

Doprava je možná, Českou poštou - cena je 130Kč, nebo DPDčkem - cena je 110Kč, nebo je možné zboží vyzvednout osobně, v tom případě nás prosím kontaktujte, abychom vám zboží mohli připravit.

Balení

Velký důraz klademe na balení našich výrobků, používáme dvojité balení, to znamená, že mezi krabicí výrobku a krabicí vnější je vrstva, která pohltí nárazy při neopatrném zacházení během přepravy. Ale pokud se stane, že i tak vám naše výrobky příjdou poškozené, hned po rozbalení je nafoťte a pošlete nám foto do našeho emailu info@damirs.cz , zboží vám bez odkladu odešleme nové.


 
 
0
 
 
© ryté sklo DaMiRS