Zakázková výroba

Rádi pro Vás zhotovíme na jakýkoliv tvar skleničky z naší nabídky rytinu na přání. Jde pouze o to, aby rytina byla proveditelná a aby výsledný efekt byl co možná nejlepší (aby dárek nepůsobil přeplácaně, nebo nepatřičně), to s Vámi rádi zkonzultujeme na tel 604870887 nebo na emailu info@damirs.cz. Nemusíte se bát vysoké ceny, zakázková výroba je pro nás stejná, jako jakákoliv jiná (vše vytváříme ručně), takže cena bude téměř stejná, nebo jen o malinko vyšší, než u jiného výrobku z naší nabídky podobné náročnosti.

Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem. Podumejte o tom, co má obdarovaný rád, co ho v životě baví a jestli by se to nedalo zrealizovat jako motiv, který rádi vyryjeme do sklenky hrnečku, lahve, džbánku nebo jiného skleněného výrobku z naší nabídky. Pochopitelně ne vše se dá vyrýt, ale to s Vámi rádi zkonzultujeme, případně navrhneme nějakou vhodnější variantu. I Vy pak budete mít radost z radosti obdarovaného.

Bohužel rytina portrétů je nad naše síly. Je prakticky nemožné zachytit pravou podobu člověka bez toho, aniž bychom portrétovanou osobu osobně znali.