Jak nakupovat

Termín odeslání

Zboží zpravidla odesíláme první nebo druhý pracovní den. Zboží máme z převážné většiny reálně na skladě, v tom případě odesíláme další pracovní den. Nebo je na skladě pouze sklo bez dekoru, a v tom případě další pracovní den rytinu zhotovíme a odesíláme, tedy o další den později. Stejně tomu bývá i u dopisování jmen, výročí, věnování nebo vyrytí vlastního motivu, tedy následující pracovní den zhotovíme a další následující den odesíláme. Pokud by jsme nestíhali, budeme vás informovat. Pokud zboží potřebujete nutně druhý den odeslat, informujte nás a my výrobek hned druhý den ráno zhotovíme a ještě týž den odešleme. (v případě platby přes účet čekáme na příchod platby a až poté zboží odesíláme. Pospícháte-li, zvolte dobírku).

Platba

Platba je možná jak bankovním převodem (platební údaje vám příjdou po dokončení objednávky), tak i dobírkou, která stojí 30Kč.

Doprava

Českou poštou - cena 110Kč

společností DPD (private - na adresu) - cena 160Kč

společností DPD DPD Pickup ( dpd a alza boxy) - cena 69Kč

osobní vyzvednutí na adrese Čistá u Horek čp. 216, v tom případě nás prosím kontaktujte, abychom vám zboží mohli připravit.

Balení


Balení probíhá opravdu pečlivě, bereme za bezpečné doručení plnou odpovědnost. Vytváříme mezi samotnou krabičkou výrobku a vrchní krabicí několikacentimetrovou vrstvu ze skartovaného papíru (vystýlka je tedy plně ekologická), aby byl výrobek chráněn před neopatrným zacházením dopravce. Pokud se Vám ale stane, že zboží naleznete po rozbalení rozbité a škodu nám nahlásíte (vyfotíte hned po převzetí balíku a obrázek nám pošlete na náš email info@damirs.cz), bez odkladu pošleme zboží nové.